Strona główna Aktualności 2020 po raz pierwszy!

2020 po raz pierwszy!

Dwadzieścia dwadzieścia - takiego roku jeszcze nie było. I nie będzie. Dziesięć dziesięć przegapiliśmy, do trzydzieści trzydzieści nie doczekamy, trzeba korzystać! Na początek - kalendarz. Można oczywiście kupić jakiegoś nudziarza na poczcie, ale po co, skoro do wyboru są kalendarze hovawarcie? Wiszący na ścianie, terminarz w torebce i notes na biurku - wszystko, czego trzeba! Żadna ściema, są piękne! A najpiękniejsze jest w nich to, że koszt każdego to cegiełka, która trafia do Fundacji HovaWarty, opiekującej się hovkami i psami hovkopodobnymi w potrzebie. Zdjęcia na zachętę i wszelkie informacje organizacyjne poniżej, kupujcie! Czy rok z hovawartem może się nie udać?

Do wyboru mamy:

- piękne kalendarze ścienne na 2020 rok (wielkość A3)
- praktyczne terminarze na 2020 rok
- wygodne notesy bezterminowe

Terminarze i notesy są w dwóch rozmiarach i kilku kolorach (większy to rozmiar A5, czyli wielkość tradycyjnego zeszytu szkolnego, drugi nieco mniejszy)

Żeby zdobyć kalendarz, należy nabyć cegiełkę fundacyjną. Proponowane kwoty to:

- 55 zł za kalendarz ścienny, wysyłka w cenie
- terminarze i notesy - 40 zł większe, 25 zł mniejsze + koszty wysyłki

Zamówienia prosimy kierować do Hani na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w facebookowej wiadomości prywatnej do "Hanna Łenyk".


Wpłaty za cegiełki kierujemy na konto Fundacji HovaWarty:

16 2030 0045 1110 0000 0385 5470

z adnotacją "darowizna na cele statutowe" - kalendarz