Strona główna Aktualności CORONA Hov CACIB, odsłona druga!

CORONA Hov CACIB, odsłona druga!

Słuchajcie, stawka na epidemiologicznej cyber-wystawie bardzo zacna! Niektóre krajówki w realu mogłyby pozazdrościć! Fejsbukowicze mogą podziwiać i głosować na Miss&Mistera Sympatia oraz Miss&Mistera Gracja. Pozostałych zwycięzców wybiorą sędziowie. Szczegóły poniżej.

Wystawa czas start!

 

Stawka CORONA-Hov CACIB:

Psy:
Klasa młodszych szczeniąt -1
Klasa starszych szczeniąt - 2
Klasa młodzieży - 2
Klasa otwarta - 6
Klasa championów - 1

Suki:
Klasa młodzieży - 1
Klasa pośrednia - 1
Klasa otwarta - 4
Klasa championów - 2
Klasa weteranów - 1

Uczestnicy grupy Miłośnicy Hovawartów wybierają Miss&Mistera Sympatia oraz Miss&Mistera Gracja, resztę poważnych tytułów przydzieli Kapituła, uff, będzie miała trudne zadanie! Katalog wystawowy, kto jest kto i z kim jest smyczą związany, zostanie ujawniony wraz z ogłoszeniem wyników :).
Głosujemy w Facebookowej grupie Miłośnicy Hovawartów, reagując ikonkami pod filmami opublikowanymi w dyskusji, w wydarzeniu. Każdy zgłoszony pies ma film opatrzony numerem startowym i informacją o klasie wystawowej.
Do dyspozycji macie następujące reakcje, a tym samym oceny:
like - 1 punkt
serduszko - 3 punkty
uśmiech - 1 punkt
wow! - 1 punkt
wrr - niestety nie ma żadnej mocy :)

Radujcie się i cieszcie - tego nam trzeba w duuużych ilościach!
Organizatorzy CORONA-Hov CACIB


 

Migawki

W zawodach sportowych chodzi o wynik, wydawałoby się, no bo o co, ale... Z psem wszystko jest inaczej. Nie mówiąc o tym, że z hovkiem to jeszcze insza inszość, więc w psich zawodach chodzi jednak o coś zupełnie innego. U Ani i Gagi pierwsze tegoroczne koty za płoty, czego niezmiennie gratulujemy, a chętnych, ale zalęknionych zachęcamy do sprawdzenia, jak to w tym psim sporcie jest! Wynik dziewczyn TUTAJ. (A nazwa Rumianka jak zawsze rządzi!).