Strona główna Konkursy i sondy Contest 1/2012 - "HOVIS' winter is NOT boring at all"

Contest 1/2012 - "HOVIS' winter is NOT boring at all"

WE STARTED VOTING
for the best picture in a photo contest "HOVIS' winter is NOT boring at all"!

We are inviting you to have fun with us! Among the pictures pick 3 which you like the most. Then click on the link below and vote in the survey. You can only vote up to 14th of March. The next day we will publish the results.

Official sponsor of the contest is the company ROYAL CANIN, which has funded awards for three winners: books and leashes.

Link to voting is HERE.

 

Migawki

Starsze szczenię na stanie to dla hodowcy stres, ale my wbrew pozorom lubimy te ogłoszenia, bo wiemy, że to fantastyczna szansa dla kogoś, kto marzy o hovku, a nie może sobie aktualnie pozwolić na niańczenie psiego niemowlęcia. SKARBEK Z GÓR Czarne Ancymony jest już nauczony czystości w domu, zalicza z hodowczynią wyprawy socjalizacyjne i ładnie chodzi na smyczy, więc nie pozostaje nic, jak brać go pod pachę i spędzić z nim wspaniałe lato bez obaw o to, jak to będzie ze szczeniaczkiem. "Najgorsze"  już odbębnione, a przed nowym przewodnikiem nigdy się nie kończąca wspólna zabawa w poznawanie świata. A co najlepsze, wciąż jest małym słodziakiem, więc to naprawdę strzał w totalną dziesiątkę. Więcej zdjęć i informacji TUTAJ.