Strona główna Konkursy i sondy Konkurs 3/2012 - Pocztówka świąteczna - zdjęcia

Konkurs 3/2012 - Pocztówka świąteczna - zdjęcia

Kochani, daliście czadu, zdjęcia są przefantastycznie rewelacyjne! Będziemy się smażyć w piekle za brak nagrody rzeczowej tym razem, ale mamy głębokie przekonanie, że bycie twarzą pierwszej świątecznej kartki portalu Polska.Hovawart to nie byle co! Dzię-ku-je-my!

Dzisiaj, czyli we wtorek 18 grudnia zaczynamy głosowanie. Błyskawiczne, tak jak cały konkurs, bo będzie trwało TYLKO 3 DNI, do czwartku 20 grudnia. Głosujemy tak samo, jak przy poprzednim konkursie, poprzez anonimową ankietę. Jest tak skonstruowana, że można zagłosować tylko raz, ale za to aż na trzy zdjęcia. (English version)

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

A teraz clue programu, zdjęcia! Miłego oglądania, bo jest co oglądać:

 

Migawki

Dzisiaj wielkie, piękne święto GANDI Pałacowe Piękności, która skończyła 15 lat! Dla hovawarta to imponujący wiek! Na pewno prezentom i całusom nie było dziś końca, ale od nas jeszcze jedna niespodzianka: prawnuczka i domowa wychowanka Gandi, ROSA-TARA Pałacowe Piękności, dołącza dziś do grona naszych suk hodowlanych, reprezentując hodowlę Twoja Szansa, której będzie założycielką. Trzymamy kciuki, by obecność Gandi w rodowodzie maluchów dała im szansę na tak długie życie u boku ukochanych przewodników.