Strona główna Konkursy i sondy Konkurs 3/2012 - Pocztówka świąteczna - zdjęcia

Konkurs 3/2012 - Pocztówka świąteczna - zdjęcia

Kochani, daliście czadu, zdjęcia są przefantastycznie rewelacyjne! Będziemy się smażyć w piekle za brak nagrody rzeczowej tym razem, ale mamy głębokie przekonanie, że bycie twarzą pierwszej świątecznej kartki portalu Polska.Hovawart to nie byle co! Dzię-ku-je-my!

Dzisiaj, czyli we wtorek 18 grudnia zaczynamy głosowanie. Błyskawiczne, tak jak cały konkurs, bo będzie trwało TYLKO 3 DNI, do czwartku 20 grudnia. Głosujemy tak samo, jak przy poprzednim konkursie, poprzez anonimową ankietę. Jest tak skonstruowana, że można zagłosować tylko raz, ale za to aż na trzy zdjęcia. (English version)

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

A teraz clue programu, zdjęcia! Miłego oglądania, bo jest co oglądać:

 

Migawki

Starsze szczenię na stanie to dla hodowcy stres, ale my wbrew pozorom lubimy te ogłoszenia, bo wiemy, że to fantastyczna szansa dla kogoś, kto marzy o hovku, a nie może sobie aktualnie pozwolić na niańczenie psiego niemowlęcia. SKARBEK Z GÓR Czarne Ancymony jest już nauczony czystości w domu, zalicza z hodowczynią wyprawy socjalizacyjne i ładnie chodzi na smyczy, więc nie pozostaje nic, jak brać go pod pachę i spędzić z nim wspaniałe lato bez obaw o to, jak to będzie ze szczeniaczkiem. "Najgorsze"  już odbębnione, a przed nowym przewodnikiem nigdy się nie kończąca wspólna zabawa w poznawanie świata. A co najlepsze, wciąż jest małym słodziakiem, więc to naprawdę strzał w totalną dziesiątkę. Więcej zdjęć i informacji TUTAJ.