XXI klubowa Wystawa wystawa molosów, Warszawa - 14.09.2014
sędzia: | Michael Kunze (D) |
BOB: | ZAZULA Leccinum |
lokata (place) |
imie psa (dog's name) |
ocena (note) |
tytuły lub uwagi (titles or other info) |
właściciel (owner) |
Klasa Młodych Szczeniąt - Psy (Young Puppy Class - Dogs) | ||||
1. | Enormous JESTEM TEUFEL |
wybitnie obiecująca | Najlepsze Młodsze Szczenię |
Magdalena Kawecka |
Klasa Szczeniąt - Psy (Baby Class - Dogs) | ||||
1. | MAT z Satynowego Lasu |
wybitnie obiecująca | Najlepsze Szczenię |
Dorota Pankau |
2. | MILAN z Satynowego Lasu | obiecująca | Michał Sobiecki, Urszula Sobiecka |
|
3. | MESSI z Satynowego Lasu | obiecująca | Barbara Sękowska-Reinke | |
- | CODI CARO Trzy Wiedźmy | - | nieobecny | Magdalena Kolewińska-Kołdon |
Klasa Młodzieży - Psy (Young Class - Dogs) | ||||
1. | GRAND Moravia Diamond | doskonała | Zw.Mł., Najlepszy Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, |
Marcin Kondrowski |
- | CONOR Casariae'hov | - | nieobecny |
Agnieszka Szczepańska |
Klasa Pośrednia - Psy (Intermediate Class - Dogs) | ||||
1. | DOCENT DETAL Akwamaryn | doskonała | CWC |
Ireneusz Dąbrowski |
2. | ALAIN BARKER Jolilesse et Charme |
bardzo dobra | Krystyna Żółtowska |
|
3. | DYLAN Akwamaryn | bardzo dobra | Jacek Nowak | |
Klasa Otwarta - Psy (Open Class - Dogs) | ||||
1. | TURKUS TATAR Animagus | doskonała | CWC | Tadeusz Pacuszka |
2. | BORUTA Tu Pilnuje | doskonała | Karina Iwaniec | |
3. | Enormous GOOD LUCK | bardzo dobra | Maria Jolanta Nowakowska | |
4. | THUGO Animagus | bardzo dobra | Katarzyna Kleniewska | |
- | Enormous GRAND PRIX | - | nieobecny | Maciej Zalewski |
Klasa Championów - Psy (Champion Class - Dogs) | ||||
1. | ZODIAK Stella Polaris | doskonała | CWC, Zwycięzca Klubu, NDPwR, BOS |
Grzegorz Krajewski |
2. | Enormous FARO MAGNIFICO | doskonała | Bogusław Marcinkowski | |
3. | GORKY Even Hov | bardzo dobra | Paweł Drążczyk, Małgorzata Drążczyk | |
- | SARGOS Animagus | - | dyskw. (wada uzębienia) | Joanna Romaniuk, Sławomir Romaniuk |
Klasa Młodzieży - Suki (Young Class - Bitches) | ||||
1. | KAROU z Krainy Żabek | bardzo dobra | Katarzyna Godlewska | |
- | AMBRA Chatka Zielarki | dobra | Edyta Miszewska | |
Klasa Pośrednia - Suki (Intermediate Class - Bitches) | ||||
1. | DIA DUNA Akwamaryn | bardzo dobra | Janusz Kulawik | |
Klasa Otwarta - Suki (Open Class - Bitches) | ||||
1. | Enormous HEXA VON KOELLER | doskonała | CWC |
Olga Dymkowska, Jakub Koeller |
2. | Enormous DOLCE VITA |
doskonała | Wojciech Taperek | |
3. | LUSIA z Satynowego Lasu | doskonała | Hanna Łenyk | |
4. | Enormous HAVANA HERMOSA | doskonała | Jadwiga Szubert, Zbigniew Szubert | |
5. | TIARA Animagus | doskonała | Monika Rogalska | |
Klasa Championów - Suki (Champion Class - Bitches) | ||||
1. | ZAZULA Leccinum | doskonała | CWC, Zw.Klubu, NDSwR, BOB |
Maria Zięba |
2. | Enormous ERATO AKWAMARYN | doskonała | Dorota Kasprzak | |
3. | MEDINA Królewska Kraina | doskonała | Agnieszka Szczepańska | |
4. | SAPHIRA Animagus | doskonała | Anna Marszycka, Monika Rogalska | |
5. | GRATINA Even Hov | doskonała | Artur Grochala | |
6. | SANTANA Animagus | doskonała | Barbara Kornas-Tomaszewska | |
Klasa Weteranów - Suki (Veteran Class - Bitches) | ||||
1. | NORIS Animagus | doskonała | Najlepszy Weteran |
Monika Rogalska |
2. | CAETE vom Riedemoor | doskonała | Katarzyna Godlewska |
sprawozdawcy: Ewa Rogowska i Kasia Godlewska
zdjęcie: Julka Wolin
ZAZULA Leccinum - BOB
album z wystawy: TUTAJ
filimiki autorstwa Iwony Głażewskiej:
psy klasa otwarta, suki klasa otwarta + cd, suki klasa championów
« poprzednia | następna » |
---|