xxiv klubowa Wystawa molosów, warszawa - 9.09.2017
sędzia: | Kirsten Wesche (DE) |
BOB: | Enormous LET'S GO |
lokata (place) |
imie psa (dog's name) |
ocena (note) |
tytuły lub uwagi (titles or other info) |
właściciel (owner) |
Klasa Młodszych Szczeniąt - Psy (Minor Puppy Class - Dogs) | ||||
1. | MEUS VIGO Casariae`hov | wybitnie obiecująca | Jolanta Tarułka | |
Klasa Młodzieży - Psy (Young Class - Dogs) | ||||
1. | Enormous NO REGRETS | bardzo dobra |
Katarzyna Sołowińska | |
Klasa Pośrednia - Psy (Intermediate Class - Dogs) | ||||
1. | Enormous MISTER BOSS | doskonała | CWC |
Joanna Pietrewicz |
2. | GIZMO Smocza Saga | bardzo dobra | Barbara Kowalczyk-Bijok | |
Klasa Otwarta - Psy (Open Class - Dogs) | ||||
1. | Enormous LET`S GO | doskonała | CWC, Zw. Klubu, BOB |
Izabela i Lech Kruszonowie |
2. | DOCENT DETAL Akwamaryn | doskonała | Ireneusz Dąbrowski | |
3. | SPRINT Casariae`hov | doskonała | Marcin Trafas | |
4. | SAMBOR Casariae`hov | bardzo dobra | Ewa Pożoga | |
Klasa Championów - Psy (Champion Class - Dogs) | ||||
1. | GRAND Moravia Diamond | doskonała | CWC |
Marcin Kondrowski |
2. | ORO Pałacowe Piękności | doskonała | Jacek Kopczyński | |
3. | Enormous FARO MAGNIFICO | doskonała | Bogusław Marcinkowski | |
4. | Enormous KNOCK OUT | doskonała | Włodzimierz Piskorek | |
5. | URVIS Leccinum | bardzo dobra | Aleksandra Barzyk | |
Klasa Młodszych Szczeniąt - Suki (Minor Puppy Class - Bitches) | ||||
1. | polska suka - dane zastrz. | wybitnie obiecująca | Naj. Młodsze Szczenię |
|
2. | MANITA Casariae`hov | wybitnie obiecująca | Agnieszka Szczepańska | |
3. | UNIA Kralovska Straz | wybitnie obiecująca | Joanna Witowska-Drywa | |
Klasa Szczeniąt - Suki (Puppy Class - Bitches) | ||||
1. | Enormous PLAY WITH FIRE | wybitnie obiecująca | Naj. Szczenię |
Marzena Cykier-Matwiejczuk |
Klasa Młodzieży - Suki (Young Class - Bitches) | ||||
1. | polska suka - dane zastrz. | bardzo dobra | ||
2. | COCO CHANEL Sagbariam | bardzo dobra | Magdalena Harris | |
3. | Enormous OPEN MINDED | dobra | Anna Kaczmarek | |
Klasa Pośrednia - Suki (Intermediate Class - Bitches) | ||||
1. | Enormous MAKE MY DAY | doskonała | Cecylia Wiklowska | |
2. | GAGA Smocza Saga | bardzo dobra | Anna Marszycka | |
Klasa Otwarta - Suki (Open Class - Bitches) | ||||
1. | SHANI Casariae`hov | doskonała | CWC |
Izabela Tużyna |
2. | CZUJNA z Połomskiego Uroczyska | doskonała | Katarzyna Rożniewska | |
3. | GALA Srebrne Pole | doskonała | Sławomir Czapczyński |
|
4. | BAJRA Baskort`hov | bardzo dobra | Halina Gierasimiuk | |
Klasa Użytkowa - Suki (Working Class - Bitches) | ||||
- | INDI Even Hov | - | nieobecna |
- |
Klasa Championów - Suki (Champion Class - Bitches) | ||||
1. | ANGEL Tesoro Mio | doskonała | CWC, Zw. Klubu | Karolina Makowska |
2. | Enormous FINALLY MINE | doskonała | Joanna Marcinkowska | |
3. | SAPHIRA Animagus | doskonała | Anna Marszycka | |
Klasa Weteranów - Suki (Veteran Class - Bitches) | ||||
1. | polska suka - dane zastrz. | doskonała | Najlepszy Weteran, BOS |
|
2. | REDA Animagus | doskonała | Katarzyna Rożniewska |
sprawozdawca: Anna Marszycka i Katarzyna Rożniewska i inni :)
« poprzednia | następna » |
---|