Strona główna Zawody: Relacje z zawodów fotorelacja z niemieckiego IPO

fotorelacja z niemieckiego IPO

Kilka słów i obszerna relacja zdjęciowa z Deutsche Meisterschaft IPO3 RZVH Fulda 2017 od Kasi Stanke, hodowczyni z Moratusa.

7 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

Spełniło się jedno z moich kynologicznych marzeń. Od dawna planowałam wyjazd na zawody rangi mistrzowskiej w konkurencji IPO3 (ślad sportowy, posłuszeństwo, obrona sportowa), organizowane przez najstarszy, niemiecki klub rasy. W tym roku udało mi się wreszcie obejrzeć czołówkę sportowych hovawartów podczas Deutsche Meisterschaft IPO3 RZVH Fulda 2017.

Potraktowałam ten wyjazd jako mocno edukacyjny. Polecam takie przeżycie wszystkim miłośnikom rasy, a że w pisemnej relacji nie czuję się mocna, przekazuję portalowi PH relację foto z dwóch składowych IPO3 - posłuszeństwa oraz obrony sportowej.

Katarzyna Stanke, hodowla Moratus FCI

 

FOTO - POSŁUSZEŃSTWO

FOTO - OBRONA SPORTOWA

PEŁNE WYNIKI

 

Migawki

Dzisiaj wielkie, piękne święto GANDI Pałacowe Piękności, która skończyła 15 lat! Dla hovawarta to imponujący wiek! Na pewno prezentom i całusom nie było dziś końca, ale od nas jeszcze jedna niespodzianka: prawnuczka i domowa wychowanka Gandi, ROSA-TARA Pałacowe Piękności, dołącza dziś do grona naszych suk hodowlanych, reprezentując hodowlę Twoja Szansa, której będzie założycielką. Trzymamy kciuki, by obecność Gandi w rodowodzie maluchów dała im szansę na tak długie życie u boku ukochanych przewodników.