Strona główna Konkursy i sondy
Konkursy i sondy

Konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta - wyniki

Czas na wielki finał pierwszego w tym roku konkursu fotograficznego! Sądząc po frekwencji zgłoszeniowej i liczbie oddanych głosów, lubicie konkursy tak samo jak my. Cieszymy się i dziękujemy wszystkim serdecznie za udział. Ankieta już dawno zamknięta i wszystko jest jasne. Oto wyniki:

miejsce trzecie: zdjęcie numer 5, które dostało 36 głosów,
miejsce drugie: zdjęcie numer 9, które dostało 41 głosów,
miejsce pierwsze dla zdjęcia numer 2, które dostało głosów 89!

Gratulujemy trójcy wspaniałych, do których już niedługo powędrują piękne albumy. Ale równie gorąco gratulujemy zdobywcom miejsc od czwartego do czterdziestego piątego, bo dzięki nim powstała nadzwyczajna galeria, w której każde zdjęcie się liczy.

Tutaj znajdują się pełne wyniki głosowania, a poniżej pełna hovawarciej przyjaźni galeria pokonkursowa!

Więcej…
 

Konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta - zdjęcia

Drodzy fotografowie, dzięki Wam okazało się, że hovawarty to bardzo przyjacielskie stworzenia, choć rasy obronnej! Przyjaźnią są w stanie obdarzyć każdego i wszystko. A my mamy szczęście, że są przede wszystkim naszymi przyjaciółmi. Dziękujemy najserdeczniej za nadesłane zdjęcia! Powstała kolejna fantastyczna galeria, a ponieważ zdjęć jest dużo (dzięki!!!), to i oglądanie długie i przyjemne.

Dzisiaj, czyli w środę 20 lutego zaczynamy głosowanie. Będzie trwało do niedzieli 24 lutego. Głosujemy tak samo, jak przy poprzednim konkursie, poprzez anonimową ankietę. Jest tak skonstruowana, że można zagłosować tylko raz, ale za to aż na trzy zdjęcia. (English version)

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

Więcej…
 

Contest 1/2013 - English version

WE STARTED VOTING
for the best picture in a photo contest "Hovawart's friend"!

We are inviting you to have fun with us! Among the pictures pick 3 which you like the most. Then click on the link below and vote in the survey. You can only vote up to 24th of February.

Link to voting is HERE.

Więcej…
 

konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta

"przyjaciel hovawarta"

Że pies jest przyjacielem człowieka, wiadomo nie od dzisiaj (choć może nie po wszystkich ludziach to widać). Że hovawart jest dobrym przyjacielem, wiemy tym lepiej. Ale jakich przyjaciół ma hovawart? Czy to nie ciekawe? Zapraszamy do pierwszego w tym roku konkursu, przedstawcie nam przyjaciół swoich hovków! Mogą to być ludzie, zwierzęta, przedmioty..., w końcu przyjaźń jest ślepa. Kogo/co lubią nasze psy, z kim/z czym się dobrze czują? Może powstać bardzo ciekawa galeria!

Więcej…
 

Contest 3/2012 - English version

WE STARTED VOTING
for the best picture in a photo contest "Xmas card"!

We are inviting you to have fun with us! Among the pictures pick 3 which you like the most. Then click on the link below and vote in the survey. You can only vote up to 20th of December.

The winning photo will be our official Christmas card!

Link to voting is HERE.

Więcej…
 

Konkurs 3/2012 - Pocztówka świąteczna - zdjęcia

Kochani, daliście czadu, zdjęcia są przefantastycznie rewelacyjne! Będziemy się smażyć w piekle za brak nagrody rzeczowej tym razem, ale mamy głębokie przekonanie, że bycie twarzą pierwszej świątecznej kartki portalu Polska.Hovawart to nie byle co! Dzię-ku-je-my!

Dzisiaj, czyli we wtorek 18 grudnia zaczynamy głosowanie. Błyskawiczne, tak jak cały konkurs, bo będzie trwało TYLKO 3 DNI, do czwartku 20 grudnia. Głosujemy tak samo, jak przy poprzednim konkursie, poprzez anonimową ankietę. Jest tak skonstruowana, że można zagłosować tylko raz, ale za to aż na trzy zdjęcia. (English version)

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

Więcej…
 

Konkurs 3/2012 - Pocztówka świąteczna

KONKURS BŁYSKAWICZNY JAK PŁATKI (ŚNIEGU) I PRZELOT GWIAZDY BETLEJEMSKIEJ PO NIEBOSKŁONIE

Bo nie ma czasu, nie ma czasu, święta za pasem, a kartki z życzeniami jeszcze niegotowe! Ponieważ przedświąteczna gorączka już przekroczyła 36.6 stopnia, nie zajmiemy Wam dużo czasu, od razu mówimy, o co chodzi. Chodzi o kartkę świąteczną portalu Polska.Hovawart. Wy nam przysyłacie zdjęcie, które nadaje się Waszym zdaniem na kartkę bożonarodzeniową. Warunek - ma być na nim hovawart. My zachwycamy się zdjęciami, potem je szybko publikujemy, potem robimy błyskawiczne głosowanie, a na koniec zwycięskie zdjęcie trafia na naszą kartkę. A kto wie, może i pozostałe zdjęcia z pierwszej trójki również? Tym razem nie ma nagrody rzeczowej, choć zwycięską kartkę prześlemy pocztą Puszcza oczko.
Zapraszamy, bawcie się z nami!

Więcej…
 

Konkurs 2/2012 - "Hovawart użyteczny" - wyniki

I już wszystko wiadomo! Wyniki konkursu udowodniły niezbicie, że użyteczność hovawarta nie ma granic ani zakresowych, ani terytorialnych! Jak myśmy sobie w ogóle bez nich radzili...?!
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy, za których sprawą pierwsze trzy miejsca prezentują się tak:

miejsce trzecie: zdjęcie numer 3, które dostało 11 głosów,
miejsce drugie: zdjęcie numer 13, które dostało 18 głosów,
i miejsce pierwsze, triumfalne i zwycięskie, dla zdjęcia numer 5, które dostało głosów 20!

Gratulujemy zwycięzcy, laureatom oraz wszystkim startującym i jak zwykle już dziś zapraszamy do kolejnego konkursu. Nadsyłane przez Was zdjęcia ogląda się z wielką przyjemnością!

A teraz formalności, tutaj pełne wyniki głosowania, a poniżej galeria pokonkursowa!

Więcej…
 

Konkurs 2/2012 - "Hovawart użyteczny"

ROZPOCZYNAMY GŁOSOWANIE na najlepsze zdjęcie
w konkursie fotograficznym pt. "Hovawart użyteczny"!!!

No, czyli jednak na coś się przydają! Zobaczcie, jakie są użyteczne nasze hovawarty! Galerię ogląda się wybornie, dziękujemy serdecznie za fantastyczne zdjęcia! Ale od dzisiaj możecie wybierać 3 najwyborniejsze. Zapraszamy do głosowania!

Oficjalnym sponsorem konkursu jest firma ROYAL CANIN, która ufundowała dla trojga laureatów nagrody: firmowe kubki.

 

Więcej…
 

2 konkurs fotograficzny portalu Polska.Hovawart

"HOVAWART UŻYTECZNY"

Słownik Języka Polskiego informuje, że użyteczny to znaczy "przynoszący pożytek, potrzebny do czegoś, pomagający komuś w czymś". Bardzo jesteśmy ciekawi, w czym użyteczne są dla Was Wasze użytkowe psy? Ganianie za pozorantem jest użytkowe, ale czy pożyteczne i użyteczne? ;-) A znane są przecież przypadki hovawartów przeprowadzających mycie wstępne naczyń w zmywarce, przesadzających kwiatki, eliminujących z szafy niemodne już buty... A to tylko wierzchołek góry lodowej użytecznej działalności naszych "użytków"! Niecierpliwie czekamy na Wasze fotograficzne dowody hovawarciej użyteczności!

Więcej…
 

Konkurs 1/2012 - wyniki

I już wszystko jasne jak słońce! Albo jak śnieg. Okazuje się, że teza postawiona w temacie konkursu zyskała potwierdzenie w Waszych zdjęciach: zimą hovki się nie nudzą! I gdy tylko jest okazja, korzystają z uroków śnieżnej zimy. Szaleją w białym puchu same albo w towarzystwie, kroczą dzielnie przez zasypane śniegiem pustkowia i jak zwykle - kradną. Żadnego szacunku do bałwanów, aż wstyd!

Dzięki Waszym głosom wyłoniliśmy troje zwycięzców, czas więc przejść do ogłoszenia wyników. Uwaga, uwaga:

MIEJSCE TRZECIE zajęło zdjęcie nr 20. Zagłosowały na nie 24 osoby.

MIEJSCE DRUGIE dla zdjęcia nr 13. Oddano na nie 28 głosów.

a ZWYCIĘZCĄ drugiego konkursu fotograficznego została autorka zdjęcia nr 7! Głosowało na nie 36 osób.

Wszyscy laureaci otrzymają pocztą książkę i smycz ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu, firmę ROYAL CANIN. Pełne wyniki głosowania tutaj: http://moje-ankiety.pl/ankieta-wyniki/id-21071.html Mamy nadzieję, że wygrana tylko zmotywuje fotografów do dalszych działań, ale czekamy też na zdjęcia pozostałych startujących i tych nowych, co jeszcze się czają - nie czajcie się! Następny konkurs już niedługo!

Zapraszamy do galerii pokonkursowej:

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Migawki

Mówią na mieście, że to Szach Mat, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był i Szach Błyskiem. Do grona naszych reproduktorów dołącza zatem lśniący czernią blondyn, SZACH MAT Czarne Ancymony.