Strona główna Sprzedaż i adopcje: Starsze szczenięta
Starsze szczenięta

LAMBERT Srebrne Pole ur. 28.11.2017

AGNIESZKA STODOLIŃSKA
ul Sanocka 69, 37-700 Przemyśl
tel.: 606 662 636, 16 678 23 33
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.srebrnepole.pl

matka: CHILLI Srebrne Pole
Mł.Ch.PL, Ch.PL, Mł.Zw.Klubu 2013, C.I.E., ED 0/0, HD-A
ojciec: ARNIE Čerchovské hvozdy
Ch.CZ, Naj. Pracujący Hovawart Czech'15, BH, FPr 1-3, UPr 1-3, FH 1, RH-FE, RH-Fa, ZZO 1-2, ZPS 1, ZZZ, ZM, Obedience OBZ HD-A, ED-0/0

 

LAMBERT Srebrne Pole

Lambert ma pięć miesięcy, co oznacza, że zakończył szczenięcą kwarantannę, zachowuje czystość w domu, umie ładnie chodzić na smyczy i zna podstawowe komendy.
To maluch o mocnej kości i bardzo ładnym pigmencie. Zapowiada się na prawdziwego przystojniaka.
Lambert jest grzeczny, a w zabawie rosną mu skrzydła. Ponieważ wychowuje się z dużą psią rodziną, jest zsocjalizowany z psami. Bardzo lubi pieszczoty i towarzystwo ludzi. Może być wspaniałym kompanem wiosennych spacerów.

 

miejsce dla starszaków

Zachęcamy hodowców do przedstawienia szczeniąt, które czekają jeszcze na nowy dom. Prosimy o indywidualne zdjęcia i opisy maluchów. Zamieszczamy portrety szczeniąt powyżej 12 tyg. życia. Zapraszamy, dane kontaktowe TUTAJ.

 Migawki

Czy jasnowłosa piękność o szafirowym imieniu znalazła ukojenie u boku swej pierwszej miłości? A może jej serce zabiło mocniej do śniadego chuligana z odległego kraju? Co wyniknie z ich spotkania? Drugi tom Smoczej Sagi już 22 lipca w księgarniach.