Strona główna Konkursy i sondy Konkurs 1 - "Ja, hovawart" - wyniki

Konkurs 1 - "Ja, hovawart" - wyniki

"Ja, hovawart" to pierwszy konkurs od niedawna wiszącego w sieci serwisu Polska.Hovawart. Zapał, z jakim włączyliście się do naszej zabawy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nadesłaliście aż 60 "ja,hovawarcich" zdjęć, a 409 internautów z Polski i z zagranicy oddało głosy na swoje ulubione propozycje. Biorąc pod uwagę tak dobry początek, nie wypada przerywać, już teraz więc zapraszamy na następny konkurs. Wymyślimy jeszcze trudniejszy temat!

Ale do rzeczy, bo na to przecież wszyscy czekają.

Kto wygrał plecak i miskę, ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu, firmę ROYAL CANIN?

Werble, fanfary, szelest taftowych sukien i...

Miejsce trzecie zajęło zdjęcie numer 28. Zagłosowało na nie 47 osób.

Miejsce drugie - zdjęcie numer 13 z ilością 53 głosów.

A zwycięskim zdjęciem, które obnaża bolesną prawdę o naszych psach, jest fotografia numer 22!
Aż 63 głosujących uznało, że "Ja, hovawart" znaczy "Ja, złodziej" :).

Jak rozkładały się pozostałe głosy, można podejrzeć tutaj: pełne wyniki głosowania.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich pozostałych! Wspólnymi siłami stworzyliśmy unikalny portret hovawarta. Do zobaczenia w następnym konkursie!

 

Migawki

Dzisiaj wielkie, piękne święto GANDI Pałacowe Piękności, która skończyła 15 lat! Dla hovawarta to imponujący wiek! Na pewno prezentom i całusom nie było dziś końca, ale od nas jeszcze jedna niespodzianka: prawnuczka i domowa wychowanka Gandi, ROSA-TARA Pałacowe Piękności, dołącza dziś do grona naszych suk hodowlanych, reprezentując hodowlę Twoja Szansa, której będzie założycielką. Trzymamy kciuki, by obecność Gandi w rodowodzie maluchów dała im szansę na tak długie życie u boku ukochanych przewodników.