Strona główna Konkursy i sondy Konkurs 1 - "Ja, hovawart" - wyniki

Konkurs 1 - "Ja, hovawart" - wyniki

"Ja, hovawart" to pierwszy konkurs od niedawna wiszącego w sieci serwisu Polska.Hovawart. Zapał, z jakim włączyliście się do naszej zabawy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nadesłaliście aż 60 "ja,hovawarcich" zdjęć, a 409 internautów z Polski i z zagranicy oddało głosy na swoje ulubione propozycje. Biorąc pod uwagę tak dobry początek, nie wypada przerywać, już teraz więc zapraszamy na następny konkurs. Wymyślimy jeszcze trudniejszy temat!

Ale do rzeczy, bo na to przecież wszyscy czekają.

Kto wygrał plecak i miskę, ufundowane przez oficjalnego sponsora konkursu, firmę ROYAL CANIN?

Werble, fanfary, szelest taftowych sukien i...

Miejsce trzecie zajęło zdjęcie numer 28. Zagłosowało na nie 47 osób.

Miejsce drugie - zdjęcie numer 13 z ilością 53 głosów.

A zwycięskim zdjęciem, które obnaża bolesną prawdę o naszych psach, jest fotografia numer 22!
Aż 63 głosujących uznało, że "Ja, hovawart" znaczy "Ja, złodziej" :).

Jak rozkładały się pozostałe głosy, można podejrzeć tutaj: pełne wyniki głosowania.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich pozostałych! Wspólnymi siłami stworzyliśmy unikalny portret hovawarta. Do zobaczenia w następnym konkursie!

 

Migawki

Starsze szczenię na stanie to dla hodowcy stres, ale my wbrew pozorom lubimy te ogłoszenia, bo wiemy, że to fantastyczna szansa dla kogoś, kto marzy o hovku, a nie może sobie aktualnie pozwolić na niańczenie psiego niemowlęcia. SKARBEK Z GÓR Czarne Ancymony jest już nauczony czystości w domu, zalicza z hodowczynią wyprawy socjalizacyjne i ładnie chodzi na smyczy, więc nie pozostaje nic, jak brać go pod pachę i spędzić z nim wspaniałe lato bez obaw o to, jak to będzie ze szczeniaczkiem. "Najgorsze"  już odbębnione, a przed nowym przewodnikiem nigdy się nie kończąca wspólna zabawa w poznawanie świata. A co najlepsze, wciąż jest małym słodziakiem, więc to naprawdę strzał w totalną dziesiątkę. Więcej zdjęć i informacji TUTAJ.