Strona główna Konkursy i sondy Konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta - zdjęcia

Konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta - zdjęcia

Drodzy fotografowie, dzięki Wam okazało się, że hovawarty to bardzo przyjacielskie stworzenia, choć rasy obronnej! Przyjaźnią są w stanie obdarzyć każdego i wszystko. A my mamy szczęście, że są przede wszystkim naszymi przyjaciółmi. Dziękujemy najserdeczniej za nadesłane zdjęcia! Powstała kolejna fantastyczna galeria, a ponieważ zdjęć jest dużo (dzięki!!!), to i oglądanie długie i przyjemne.

Dzisiaj, czyli w środę 20 lutego zaczynamy głosowanie. Będzie trwało do niedzieli 24 lutego. Głosujemy tak samo, jak przy poprzednim konkursie, poprzez anonimową ankietę. Jest tak skonstruowana, że można zagłosować tylko raz, ale za to aż na trzy zdjęcia. (English version)

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

A teraz, żeby nie przedłużać, zdjęcia:

 

Migawki

Dzisiaj wielkie, piękne święto GANDI Pałacowe Piękności, która skończyła 15 lat! Dla hovawarta to imponujący wiek! Na pewno prezentom i całusom nie było dziś końca, ale od nas jeszcze jedna niespodzianka: prawnuczka i domowa wychowanka Gandi, ROSA-TARA Pałacowe Piękności, dołącza dziś do grona naszych suk hodowlanych, reprezentując hodowlę Twoja Szansa, której będzie założycielką. Trzymamy kciuki, by obecność Gandi w rodowodzie maluchów dała im szansę na tak długie życie u boku ukochanych przewodników.