Strona główna Konkursy i sondy Konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta - zdjęcia

Konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta - zdjęcia

Drodzy fotografowie, dzięki Wam okazało się, że hovawarty to bardzo przyjacielskie stworzenia, choć rasy obronnej! Przyjaźnią są w stanie obdarzyć każdego i wszystko. A my mamy szczęście, że są przede wszystkim naszymi przyjaciółmi. Dziękujemy najserdeczniej za nadesłane zdjęcia! Powstała kolejna fantastyczna galeria, a ponieważ zdjęć jest dużo (dzięki!!!), to i oglądanie długie i przyjemne.

Dzisiaj, czyli w środę 20 lutego zaczynamy głosowanie. Będzie trwało do niedzieli 24 lutego. Głosujemy tak samo, jak przy poprzednim konkursie, poprzez anonimową ankietę. Jest tak skonstruowana, że można zagłosować tylko raz, ale za to aż na trzy zdjęcia. (English version)

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

A teraz, żeby nie przedłużać, zdjęcia:

 

Migawki

Starsze szczenię na stanie to dla hodowcy stres, ale my wbrew pozorom lubimy te ogłoszenia, bo wiemy, że to fantastyczna szansa dla kogoś, kto marzy o hovku, a nie może sobie aktualnie pozwolić na niańczenie psiego niemowlęcia. SKARBEK Z GÓR Czarne Ancymony jest już nauczony czystości w domu, zalicza z hodowczynią wyprawy socjalizacyjne i ładnie chodzi na smyczy, więc nie pozostaje nic, jak brać go pod pachę i spędzić z nim wspaniałe lato bez obaw o to, jak to będzie ze szczeniaczkiem. "Najgorsze"  już odbębnione, a przed nowym przewodnikiem nigdy się nie kończąca wspólna zabawa w poznawanie świata. A co najlepsze, wciąż jest małym słodziakiem, więc to naprawdę strzał w totalną dziesiątkę. Więcej zdjęć i informacji TUTAJ.